Omdat de Roeters site per 31 maart 2001 gaat verhuizen, kunnen we vanaf die tijd een onbeperkt aantal e-mail adressen uitgeven. En wel gratis en voor niks!
Reserveer nu alvast een naam, zodat een andere Roeters je niet voor is.
De namen worden dan als volgt bijvoorbeeld voor Kees (als er een Kees Roeters  is):  kees@roeters.nl
Van de webmaster, jan @roeters.nl krijg je een volledige beschrijving van hoe dit adres uit te lezen is. Via Outlook express bijvoorbeeld.

Hier een adresboek met enkele Roeters e-mail adressen:

Bastiaan Roeters bastiaan @roeters.nl GRONINGEN
Bob Roeters bohegro@12move.nl DEN HAAG
Boudewijn Roeters boudewijnroeters@home.nl HAVELTE
Ben Roeters  post@bernhardroeters.nl AMSTERDAM
Bep Roeters j.roeters@hccnet.nl DEN HAAG
Berry Bakker berry.bakker@wanadoo.nl   AMERSFOORT
Christina Roeters-Robb croeters@sasktel.net SASKATOON, CANADA
Daan Roeters daan@roeters.nl GRONINGEN
Geertje Roeters geertje@roeters.nl  GRONINGEN
Hajo Roeters hajo@roeters.nl  AMSTERDAM
Henk Roeters henk@roeters.nl ROLDE
Henry L. (Hank) Roeters hroeters@attglobal.net  DARIEN (USA)
Henry Roeters heroeters@netzero.net GRAND RAPIDS USA(MI)
Henk en Adèle Roeters h.roeters@hetnet.nl TYNAARLO
Jack en Linda Roeters jroeters@telus.net CANADA
Jan Roeters jan @roeters.nl GRONINGEN
Jan L Roeters janl @roeters.nl  AMSTERDAM
Janda Roeters  janda@roeters.nl (privé)  AMERSFOORT
Lourens Roeters l.roeters@wanadoo.nl  
Margeret and James Roeters isanybuddyhome@cablelan.net SICAMUS, CANADA
Rogier Roeters rogier @roeters.nl  GRONINGEN
Roshan Roeters roshan@roeters.nl ROLDE
Sharlaine Roeters sharlaine@roeters.nl ROLDE
Sjors Roeters sjors @roeters.nl  GRONINGEN
Tjesse Roeters tjesse @roeters.nl  AMSTERDAM
Tony vanjast@netconnect.co.za SOUTH AFRICA
Wiske Sterringa  w.sterringa@planet.nl  AMSTERDAM

Zoals je ziet zijn er er genoeg @roeters.nl adressen vrij!