Eindelijk iets nuttigs op de Roeters site. 

Omdat de verjaardagskalender op de w.c.'s of niet worden bijgehouden of niet worden gelezen, hier de verjaardagen.
Zelfs verlanglijstjes zijn mogelijk.
Verjaardag vergeten? 
Vergeet het maar.
Geen smoesjes meer, kijk op de Roeters site en stuur een mailtje.
Een kaartje laten we aan de creativiteit van de verstuurder van het mailtje over. 

Zoals je ziet is er niet voor iedereen een representatieve foto beschikbaar.
Er wordt hard gezocht naar de beste foto!
Ook zijn uit privacy overwegingen enkele geboortejaren blanco gelaten. 
5 januari Berry Bakker
lfj.bakker@wolmail.nl
woont samen met Janda Roeters, Amersfoort
15 januari Wiske Sterringa
w.sterringa@planet.nl 
woont samen met Ben Roeters, Amsterdam
26 feb Anje Roeters  RODEN Getrouwd met Jaap Roeters
6 maart Christien Roeters ZEVENHUIZEN Getrouwd met Anne Roeters
16 april Jan Roeters
jan @roeters.nl
Jan Roeters, Groningen 1949 Getrouwd met Geertje Roeters
25 april  Ympktje Roeters Zus van Jaap, Anne Roeters
5 mei Janda Roeters
 
Janda Roeters, Amersfoort 1958 Zus van Jan, Henk en Ben Roeters en woont samen met Berry Bakker, Amersfoort
13 mei Bastiaan Roeters
roeters @home.nl
bastiaan @roeters.nl 
1974 Zoon van Henk en Adèle Roeters
17 mei Hajo Roeters
hajo@roeters.nl 
Hajo Roeters, Amsterdam 1998 Zoon van Ben en Wiske
3 juni Daan Roeters
daan@roeters.nl
Daan Roeters, Groningen 1989 Zoon van Jan en Geertje Roeters, Groningen
27 juni Rogier Roeters
rogier@roeters.nl 
1977   Zoon van Henk en Adèle Roeters
4 juli Henk Roeters
hroeters@zonnet.nl
Henk Roeters, Tynaarlo, 1947 Getrouwd met Adèle Roeters
4 juli Sjors Roeters
sjors@roeters.nl 
Sjors Roeters, Groningen 1991 Zoon van Jan en Geertje Roeters
7 juli Lajla van Varik 
lajla@roeters.nl of lajlavanvarik@hotmail.com 

Ex schoonzusje maar nog steeds familie!
8 juli Boudewijn Roeters
marboud@zonnet.nl
1972 Boudewijn Roeters, Zwolle 1972 Zoon van Henk en Adèle Roeters
12 juli Ben Roeters
b.roeters@wxs.nl
1952 Woont samen met Wiske Sterringa
5 aug Adèle Roeters-Lettinga Adèle Roeters, Tynaarlo, 1946 Getrouwd met Henk Roeters, Tynaarlo
10 aug Roshan Roeters
roshan@roeters.nl
 
1994 Roshan Roeters, Rolde, 1994. Van Henk en Shanella, Rolde
20 aug Tjesse Roeters
tjesse@roeters.nl 
1993

Tjesse Roeters-Amsterdam 1993 Zoon van Ben en Wiske
13 sept Jaap Roeters 1921 Getrouwd met Anje Roeters, Roden
25 sept  Sharlaine Roeters
sharlaine@roeters.nl
 
1991 Sharlaine Roeters, Rolde 1991 Van Henk en Shanella, Rolde
7 okt Geertje Roeters-Domhof
geertje@roeters.nl 
1958

Getrouwd met Jan Roeters, Groningen
17 okt Tina Bakker 1989

Tina Bakker, Amersfoort 1989

Dochter van Janda Roeters en Berry Bakker, Amersfoort
20 nov Jan L Roeters
  janl@roeters.nl 

Jan L Roeters, Amsterdam  1994

Zoon van Ben en Wiske
22 nov Marlies Roeters 2004     dochter van Johan en Caroline, Den Haag
19 dec Maaike Bakker 1996 Maaike Bakker, Amersfoort 1996 Dochter van Berry en Janda